Svet-Stranek.cz
Ruce a nohy jsou Vaší vizitkou...
JM Pedikúra a manikúra Žabčice

Technologie:Ruce a nohy jsou Vaší vizitkou...

Technologie

Gelové nehty

Oproti akrylovým jsou pružnější,pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné.Současné gelové systémy na modelování nehtů jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví.Častost doplnění je velmi individuální,záleží na rychlosti růstu nehtu - většinou je to zhruba 3 - 5 týdnů.


P-shine

To je tzv. péče o přírodní nehty.Spokojené s touto péčí jsou převážně ženy,které nemají rády extravaganci a dávají přednost přírodním záležitostem. P-shine je vhodný pro nehty tenké,lámavé či třepivé.Musí se pravidelně doplňovat.
Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu a poté se zaleští pudr pro delší trvanlivost.Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst.Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle.Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 35min. a doporučená další návštěva je za 2-3 týdny.


Manikúra

Manikúra je vhodná pro klienty,kteří chtějí zachovat přirozené nehty.Manikérka provede zapilování nehtu,upraví tvar nehtu,odstraní záděry a jiné drobné nedostatky v okolí nehtu.Celá procedura trvá 20-40 min.


Permanentní neboli francouzká manikúra

Permanentní francie je zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo libovolnou barvou gelu či laku.Permanentní je proto,že se neoloupe ani nepoškodí.Nanáší se nejlépe pod gel,kde je také nejefektivnější.